• آزمون ساز
  • تخفیف ویژه

نرم افزار آزمون ساز مدرسه یک نرم افزار مدیریت طرح سوال و برگزاری آزمون و تصحیح خودکار می باشد. هم اکنون نرم افزار آزمون ساز مدرسه در دو نسخه:1- تحت وب (آنلاین) و 2- تحت شبکه محلی(آفلاین) آماده می باشد.
                 توضیحات بیشتر و دمو

آموزش ها

1- ارائه درخواست طراحی وب سایت: در این مرحله مشتری یا درخواست کننده، سفارش خود را از طریق تلفن، ایمیل و یا سیستم تیکت وب سایت با ما در میان می گذارد.

2- راهنمایی و مشاوره و ارائه راه کارهای مناسب توسط شرکت:پس از ارایه درخواست با توجه به نیاز های مشتری و امکانات و تکنولوژی های موجود ، راه کارهای مناسب در اختیار مشتری گذاشته می شود تا مشتری کارآمد ترین و ارزان ترین روش  را جهت رسیدن به اهداف خود برگزیند.

3- جمع بندی پروژه و تعیین دقیق خواسته های مشتری:در این مرحله خواسته های دقیق مشتری جهت لحاظ شدن در طراحی وب سایت تعیین  شود و نیز کلاس وب سایت و نوع کاریری و تعداد کاربران و نیز ظرفیت آینده وب سایت جهت  برآورد هزینه مشخص می شود.

4- مشخص نمودن قالب سایت:در این مرحله مشتری می تواند قالب پیشنهادی خود را روی کاغذ طراحی و به ما تحوبل دهد و یا  یک نمونه قالب از سایتهای موجود در اینترنت را جهت شبیه سازی به ما پیشنهاد دهد و یا اینکه طراحی قالب را به طور کامل به گرافیست های شرکت محول نماید.

5- زمان بندی طراحی،  برآورد هزینه:در این مرحله پس از مشخص نمودن زمان لازم جهت طراحی سایت و برآورد هزینه اولیه جهت شروع به کار طراحی وب سایت ، معادل 40 درصد  هزینه طراحی از مشتری دریافت می شود.

6- آغاز به کار طراحی وب سایت:در طی این مرحله شرکت مشتری را از روند پیشرفت کار مطلع می نماید.

7- تحویل سایت و آموزش رایگان مدیریت سایت:در این مرحله پس از پایان طراحی وب سایت، نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به بخش مدیریت وب سایت  و تست اولیه به صاحب سایت تحویل داده می شود. و همزمان در صورت نیاز آموزش های لازم چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری داده می شود.

8- رفع عیب های احتمالی و تحویل نهایی :معمولاً تا یک هفته بعد از تحویل اولیه سایت، صاحب سایت می تواند  مشکلات احتمالی را جهت رفع  به شرکت اعلام نماید تا پس از رفع مشکل، سایت به مشتری تحویل نهایی شود و  ما بقیه هزینه طراحی (60 درصد) نیز تصویه شود.

9- پشتیبانی:پس از تحویل نهایی سایت  باز در کنار شما خواهیم بود و با پشتیبانی قوی مشکلات شما را حل خواهیم کرد.

مدیریت آسان وب سایت

وبسایت های طراحی شده توسط شرکت مانا نیرو امکاناتی را برای شما محیا می سازد که با کمترین دانش و تخصص در زمینه وب سایت، بتوانید به مدیریت آسان و بی دردسر وب سایت خود بپردازید.البته در صورت نیاز آموزش های لازم را به شما در زمینه مدیریت وب سایتتان  خواهیم داد.

پشتیبانی قوی

شرکت مانا نیرو پس از طراحی و تحویل سایت شما را تنها نخواهد گذاشت، ما پیوسته وب سایت شما را رصد و و عیب های احتمالی را بر طرف می نماییم. علاوه بر این پشتیبانی 24 ساعته مانا نیرو از طریق تلفن، ایمیل، چت، وتیکت آماده دریافت درخواست ها و حل مشکلات احتمالی و ب سایت ها و کاربران گرامی می باشد.

امنیت وب سایت

ما وب سایت های طراحی شده توسط شرکت را زیر نظر خواهیم داشت، و  در صورت لزوم آپدیت های امنیتی لازم را به عمل خواهیم آورد. و با به کارگیری جدیدترین روشها  نهایت سعی و تلاش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و وب سایتهای کاربران انجام خواهیم داد.

طراحی وبسایت مانا دیتا

«تمامي كالاها و خدمات اين وبسایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»